Instalacje elektryczne, instalacje telekomunikacyjne oraz instalacje wewnątrz budynków  naszego autorstwa charakteryzują się wysoką jakością, a to w połączeniu z profesjonalną obsługą jest gwarantem na wykonanie udanego projektu.

W spectrum naszych działań wlicza się również autorski nadzór oraz doradztwo techniczne naszych pracowników. Dzięki temu mamy pewność, że realizacja zlecenia przebiega właściwie i zgodnie z naszym planem.

W naszej ofercie znajdują się również instalacje monitoringu, instalacje alarmowe czy instalacje telefoniczne.

Poza tym, oferujemy Państwu sieci telewizyjne (TV kablowa i Azart), systemy przeciw pożarowe, systemy sygnalizacji napadu i włamania, sieci strukturalne i światłowodowe. Systemy kontroli dostępu, systemy nagłośnienia lub systemy radiowęzłowe.

Dokonujemy również pomiarów natężenia oświetlenia w biurach, halach jak również innych, wszelkiego rodzaju obiektach.

Instalacje elektryczne i związane z nimi realizacje wykonujemy z dbałością o wszelkie szczegóły. Oferujemy Państwu kompleksową usługę z zakresu instalacji elektrycznych. Co ważne, wszelkie wykonywane przez nas instalacje elektryczne wykonujemy według precyzyjnie określonych norm bezpieczeństwa. Posiadając odpowiednie uprawnienia oraz sprzęt wysokiej jakości, a przede wszystkim doświadczoną  i wykwalifikowaną kadrę fachowców, inżynierów i monterów, z czystym sumieniem polecamy Państwu naszą ofertę.

Wszelkie instalacje elektryczne, począwszy od małych domków jednorodzinnych czy mieszkań, poprzez firmy, sklepy, magazyny i zakłady przemysłowe mogą z powodzeniem zostać zrealizowane przez naszą firmę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami.